ScrollToTop

Uzasadnione rozwiązanie na drogach

IV PODKARPACKA KONFERENCJA DROGOWA

Szanowni Państwo,

Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej wraz ze Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział Rzeszów, Stowarzyszeniem Producentów Cementu, Stowarzyszeniem Producentów Betonu Towarowego, Chryso Polska, OAT oraz Cement Ożarów ma zaszczyt zaprosić Państwa na IV PODKARPACKĄ KONFERENCJĘ DROGOWĄ. Konferencja odbędzie się we czwartek, 21 listopada 2019r. na Politechnice Rzeszowskiej (Budynek V, Aula V-2, ul. Powstańców W‑wy 12, 35‑959 Rzeszów).

Konferencja jest kontynuacją wcześniejszych inicjatyw poświęconych poprawie jakości dróg w województwie podkarpackim poprzez wybór najbardziej ekonomicznie uzasadnionych rozwiązań w tej dziedzinie. Wcześniejsze edycje konferencji zgromadziły szerokie grono samorządowców, inwestorów przemysłowych, wykonawców, projektantów i spodziewamy się równie licznej obecności w tym roku. Dlatego też zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane poprawą jakości dróg w województwie podkarpackim. Konferencja organizowana jest pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego, Wojewody Podkarpackiego i Prezydenta Rzeszowa, liczymy na ich udział w naszej Konferencji.

W trakcie Konferencji odbędzie się cykl wykładów przybliżających najnowsze rozwiązania technologiczne, pokaz praktycznych przykładów budowy dróg w Polsce i wykorzystania betonu w infrastrukturze drogowej. Naszymi prelegentami będą wybitni naukowcy z Politechniki Rzeszowskiej, Akademii Górniczo-Hutniczej i innych instytucji.

Widzimy, że ta bardzo ważna inicjatywa dla województwa podkarpackiego wzbudza bardzo duże zainteresowanie i dlatego też liczymy na Państwa niezawodne przybycie,  by wspólnie porozmawiać o poprawie jakości dróg w regionie.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Na koniec drugiej sesji wykładowej wśród uczestników rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe.

Bardzo prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w Konferencji najlepiej do 18.11.2019r. z podaniem imion i nazwisk uczestników. Zapisów można dokonać na stronie nawierzchniebetonowe.com.pl, mailowo pod adresem drogibetonowe@ozarow.com.pl oraz telefonicznie u Mikołaja Borowskiego pod numerem telefonu +48 501 035 014.

Konferencja już się odbyła

Galeria